Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce a činnost jednotky

23. 11. 2008

 Akce jednotky v roce 2008 

Akce jednotky v roce 2009

 Akce jednotky v roce 2010

 

Akce jednotky v roce 2011

Florbalový turnaj 26.2.2011

 

 

 

V sobotu dne 26. 2. 2011 se konal pod záštitou ASPV sportovní turnaj ve florbalu. Tohoto turnaje se v rámci zvyšováni fyzické kondice zúčastnily členové zásahové jednotky. Po urputných a vysilujících bojích, kdy někteří předváděly doslova heroické výkony na hranicích svých možností. Na improvizované hrací palubovce v našem obecním sále se naše družstvo umístilo na krásném čtvrtém místě z celkového počtu čtyř hracích týmů. Turnaj probíhal v přátelské náladě a rivalita hráčů byla jen na oko. Turnaj nás usvědčil v tom, že je třeba stále procovat na naší fyzické kondici.     

Cvičení jednotky (čerpání vody na hřbitov)

6.4.2011

 

 

 

Cvičení jednotky (čerpání vody výletiště)

15.4.2011

 

Taktické cvičení JSDH Hladké Životice
21.10.2011
 
Dne 21.10.2011. proběhlo dle ročního plánu odborné přípravy JSDH Hladké Životice taktické cvičení.
Téma taktického cvičení bylo zaměřeno na součinnost jednotky, a plnění úkolů při zdolávání požáru na venkovním prostředí.
Cíl cvičení spočíval v prověření akce schopnosti zasahujících hasičů při plnění nastalé mimořádné události. Dále k procvičení komunikace s integrovaným bezpečnostním centrem (IBC) Ostrava, a komunikace v jednotce, taktéž ke zdokonalení a procvičení taktických postupů při zdolávání požáru s výskytem nepředpokládaných událostí.Dalším úkonem cvičení bylo prověření funkčnost strojů,techniky,věcných prostředků a osobních ochranných pomůcek zasahujícího hasiče.U taktického cvičení byla přítomná zástupkyně obce a místostarostka Mgr. Víchová Jana. Po ukončení takt. cvičení bylo z tohoto zásahu provedeno vyhodnocení velitelem jednotky, byly předneseny nedostatky, ale taktéž pochvala.
Toto cvičení bylo pouze taktické nikoli prověřovací,proto se u něho nejednalo o rychlost a čas zasahujících hasičů, ale o taktické postupy,zdokonalení jednotky a odhalení nedostatků mužstva a techniky, z následným vysvětlením a vyvarováním se chyb při nenadálé mimořádné události.  sam_0627.jpg

sam_0750.jpg