Jdi na obsah Jdi na menu
 


Akce jednotky v roce 2009
Odborná příprava jednotky 7.2. 2009

V Sobotu 7.2.2009 se členové zásahové jednotky,sešly v hasičské zbrojnici, kde se konala odborná příprava JSDH, podle plánu odborné přípravy na rok 2009

STK AVIE
Dne  12.2.2009 byla provedena státní technická kontrola na zásahovém automobilu naší jednotky.Zásahové vozidlo DA 31 Avie prošlo technickou kontrolou. Nedostatky, které byly zjištěny se preventivně odstranění.

  
 Praktický výcvik na člunu

Dne 8. března proběhl praktický výcvik na nafukovacím člunu naší jednotky. Pří zkoušce člunu a jeho ovladatelnosti, byl sjížděn Husí potok a to od splavu ve Stachovicích do spodní části toku potoka v naší obci (kukačka). Tato zkouška člunu byla provedena celkem dvakrát na stejném úseku. 

Obrazek

 
 Školení zásahové jednotky,předání nových obleků a bot.

  Dne 24.3. bylo provedeno velitele jednotky, pravidelné školení zásahového družstva, podle plánu odborné přípravy na rok 2009. Členové jednotky,si také převzaly nové zásahové obleky (buschfire) a zásahovou obuv.
 ObrazekObrazek
 

 
 
 
  
 Obrazek
Obrazek
 
 
 
 
 
 
 
 
Odborná příprava jednotky 3.6. 2009
Ve středu 3.6 proběhlo pravidelné školení zásahové jednotky, podle plánu odborné přípravy na rok 2009. Odborná příprava byla zaměřena na praktický výcvik. Praktický výcvik bojové rozvinutí družstva 1+3,1+5, vytvoření přívodního vedení a sání vody z přírodního zdroje (potok). Obsluha, používání a údržba motorových stříkaček.               
                                Obrazek
 
 
 
 
 
Praktický výcvik - Fulnek

V Neděli 27.12. se čtyři členové zásahového družstva, účastnilo praktického výcviku,který se konal v hasičské zbrojnici ve Fulneku. Při tomto výcviku si hasiči vyzkoušely,pohyb   v neznámém a zatemněném prostředí. Dále pro ně byla připravena, trať na ověření jejich  fyzické zdatnosti,( zmenšená napodobenina soutěží, Železný hasič a podobných, kde si mnozí soutěžící sáhnou až na dno svých sil). Velké uznání,patří fulneckým hasičům,za dobře připravenou výcvikovou trať

Dosažené časy
1. Schindler Patrik        - 3 : 11,28
2. Zahradník František  - 3 : 16,19
3. Gregor Věroslav        - 4 : 25,38
4. Schindler Petr            - 6 : 01,06